Найкращі ідеї для подарунків та знижки до 50%!
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Відеокамери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Відеокамери стали набирати шалену популярність останніми роками, адже доступна ціна дозволяє встановити їх у будь-якому будинку. Кожному з нас хочеться почуватися захищеним, і саме тому відеокамера стане чудовим для цього рішенням. Різні моделі мають різні функції, але вони так чи інакше проводять запис, що може бути важливо не тільки для запобігання проникненню незнайомців на чужу територію, але і для таких звичайних побутових речей, як нагляд за дітьми або домашніми тваринами. Таким чином, відеокамера для дому може стати найкращим другом для вас та вашої родини, забезпечуючи безпеку та спокій.

 

Камера для дому, вулиці чи інших потреб. Все, що потрібно знати при виборі

Перш, ніж купити відеокамеру, потрібно чітко визначитися, де саме її використовуватимуть. Так ви можете купити відеокамеру вуличну, або купити відеокамеру для дому чи інших приміщень.

купити відеокамери

Це дуже важливо, адже для максимально хорошої роботи потрібно підібрати правильну модель під приміщення. Відеокамера для дому може погано працювати на вулиці, як і навпаки, відеокамери зовнішнього застосування можуть бути неефективними в маленькому приміщенні.

Крім того, відеокамери можна поділити за типом зйомки:

Аналогові;
Цифрові;
AHD камери.

Аналогові відеокамери були придумані набагато раніше, але надзвичайно удосконалилися, хоча їх принцип залишився приблизно таким же. Зображення потрапляє на об'єктив камери, трансформується в імпульс, який у свою чергу перетворюється на аналоговий сигнал і потрапляє на екрани телефонів або рекордерів. Цифрові камери відрізняються від них типом сигналу і тим, що стискається відео в один з популярних відеоформатів. АНD-пристрої в чомусь поєднали два попередні варіанти: вони мають якісну стискаючу картинку і при цьому оснащуються матрицею високого розширення.

Дуже важливо пам'ятати, що сучасні технології дозволили кожному з типів камер проводити якісну зйомку, тому вибирати собі модель виключно по типу зйомки не варто.

Крім того, за конструкцією відеокамери поділяються на:

Модульні

Вони не мають корпусів, вони виглядають як плата з об'єктивом або особливим місцем під це. Відсутність оболонки є непоганим плюсом у цій моделі, тому що відеокамеру купити таку можна для використання зовсім непомітно.

Корпусні

Прямокутні або мають форму купола. Один з найпоширеніших варіантів для масового користування в місцях, де велика кількість людей. Проте купольні відеокамери дуже поширені і вдома. Завдяки своїй формі в них майже не потрапляє пил. До того ж, існує багато інших варіантів для кріплення на стіни, стелю та в місцях, де простір обмежений.

 

 Де купити відеокамеру хорошої моделі та за доступною ціною?

Вибір відеокамери може бути дуже тяжким процесом, який не обов'язково закінчується вдало. Інтернет магазин HotBox добре розуміє це, тому пропонує допомогу своїх експертів на будь-якому з етапів покупки, які з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання, грамотно розкажуть переваги тієї чи іншої моделі та допоможуть підібрати найкращий варіант. Відеокамери ХотБокс мають всі сертифікати і є лише якісною продукцією, перевіреними кваліфікованими фахівцями. Крім того, магазин ХотБокс пропонує хороші знижки для покупців та вигідну доставку. А якщо ви хочете купити відеокамеру Київ, то легко можете скористатися кур'єрською доставкою. Щоб підібрати потрібну вам модель, переходьте на сайт hot-box.com.ua.

Вгору
,