Інтернет магазин HotBox – це магазин електроніки, який намагається зробити максимально зручними усі свої послуги, починаючи від вибору потрібного товару до його отримання. Це ж поширюється на доставку, тому що наш магазин побутової техніки готовий запропонувати Вам всю різноманітність варіантів, щоб Ви могли вибрати той, що буде найбільш підходящим саме для Вас. Тут Ви можете купити дрібну побутову техніку або купити електротовари, не тільки за приємною ціною, але ще й у найкомфортніший спосіб.

 

HotBox - побутова техніка з доставкою від будь-якої зручної Вам компанії

Не дивлячись на те, що Інтернет магазин ХотБокс – це перш за все інтернет магазин електроніки з доставкою поштою, отримати замовлення можна також і іншими зручними для клієнта способами, якщо він цього забажає.магазин електроніки

Ви можете скористатися такими популярними та надійними компаніями-постачальниками, як:

Нова Пошта;
Точки Видачі Розетки

Це фірми, які мають досить відмінності між собою, проте поширені на території України та відповідально ставляться до своєї роботи, тому будуть хорошим вибором, незалежно від варіанту, який Ви надасте перевагу. Також, оскільки наш магазин електроніки з доставкою знаходиться в місті Києві, його мешканцям доступні такі види доставки, як:

Доставка Уклон.Таксі згідно з тарифом.

Крім того, магазин побутової техніки доставка пропонує різні варіанти оплати: можлива оплата безпосередньо на картку, оплата товару через вибрану поштову компанію згідно її умов, а також підключення ЛікПей, якщо це необхідно.

 

Інтернет магазин HotBox – найзручніший магазин електроніки: оплата та доставка.

Магазин електроніки та побутової техніки HotBox надає доставку будь-яким вибраним Вами способом із наданих варіантів. Доставка на поштові відділення, незалежно від обраної компанії та перебування її найближчого поштового пункту в місті Києві надається абсолютно безкоштовно. Інтернет магазин HotBox піклується про своїх клієнтів, тому якщо у Вас виникли питання щодо доставки або оплати - наші консультанти з радістю дадуть відповідь і підкажуть найзручніший і вигідний для вас варіант. Відправлення товару здійснюється в рамках робочого часу з 9:00 до 15:00. Якщо замовлення зроблено пізніше – воно відправляється наступного дня, одним із перших, з самого ранку.

Електронна та побутова техніка hot-box.com – це найзручніший і найпростіший спосіб замовити потрібний вам товар, де б ви не знаходилися, без зайвих зусиль. За будь-яких можливих питань на будь-якому з етапів замовлення – звертайтеся до нас, і ми з радістю вам відповімо, а також повністю проконсультуємо.

УВАГА!

При замовленні врахуйте, будь ласка, що Нова Пошта бере комісію за післяплату і свою роботу (доставку, упаковку - якщо це необхідно).
У разі відмови від посилки на пошті, оплата за поштові послуги та повернення покладається на замовника.